You are here

درباره ما

سینجنتا یکی از بزر گترین کمپانی های پیشرو در بخش کشاورزی با بیش از28000  کارمند در 90 کشور جهان است که هدف آن آوردن پتانسیل تولید گیاهان به زندگی  بشر می باشد.

به واسطه تولید علم در سطح جهانی، دسترسی فراگیر و تعهد به مشتریان، ما برای بالا  بردن عملکرد گیاهان زراعی، محافظت از محیط زیست، بهبود سلامت و کیفیت زندگی در جوامع مختلف تلاش می کنیم. یکی از مناطق استراتژیک در حال رشد برای سینجنتا، آفریقا و خاورمیانه می باشد و ما با اشتیاق در روند توسعه کشاورزی در این مناطق مشارکت می کنیم. در سال 2012 ، سینجنتا اعلام نمود که در طی یک دوره 10 ساله و با هدف ایجاد تغییر اساسی و بنیادین در تولیدات کشاورزی، مبلغی بیش از 500 میلیون دلار در منطقه آفریقا و خاورمیانه سرمایه گذاری نموده و 700  نفر را به کار می گمارد. با همکاری مستمر و نزدیک با کشاورزان و با توجه به محصولات جامع ما در بذور،  سموم دفع آفات نباتی، روش های تیمار بذر و همچنین آموزش مصرف کنندگان در جهت استفاده صحیح، موثر و ایمن، ما قادر به ارائه راه حل های جامع جهت فائق آمدن به چالش های پیش روی بخش کشاورزی هستیم. ما هر ساله صدها مزارع نمایشی و کارگاه های آموزشی برای کشاورزان در سراسر آفریقا و خاورمیانه  برگزار می نماییم. همکارانمان نیز در نقاط مختلف جهان با تاکید بر دانش و آگاهی منطقه ای به همراه اطلاعات عمیق و وسیع از علوم  ختلف کشاورزی به دنبال یافتن راه حل های مناسب و درخور، جهت ایجاد ارزش افزوده و سود بیشر برای کاربران بخش کشاورزی می باشند. 

یکی از بزرگترین چالش های پیش روی سیاره ما نیاز به ایجاد امنیت غذایی برای جمعیت رو به رشد از منابع در حال تهلیل می باشد. در سپتامبر 2013 ، سینجنتا طرحی را به عنوان «برنامه رشد مطلوب » با شش تعهد مهم جهانی مطرح نمود تا از آن به عنوان نقشه راهی برای این شرکت جهت ایجاد ثبات و امنیت غذایی تا سال 2020 استفاده نماید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت www.goodgrowthplan.com  و www.Syngenta.com مراجعه نمایید.